Poděkování všem dárcům od vánočních stromů a OKIN Group - Dětský domov Volyně

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie > Fotogalerie do roku 2010

Vážení a milí dárci,

Vy všichni návštěvníci obchodního centra Globus v Českých Budějovicích a Zličína v Praze, stejně jako zaměstnanci partnerské společnosti OKIN Group Praha, kteří jste ochotně plnili různá přání našich dětí – napsaná či namalovaná, větší či menší – DĚKUJEME Vám, za realizaci – splnění přání našich dětí.

Děkujeme za všechny děti, které z Vašich dárků, pod vánočním stromečkem měly velikánskou radost. Překvapení i z některých vzkazů, které byly s dárkem zabalené neměly konce. Pokud v dárku byla adresa , dostalo se Vám osobního poděkování od obdarovaného, ale většina z Vás zůstala nepoznaná. DĚKUJEME VÁM !

Byli jsme rádi, že zástupci OKIN Group se spolu s námi sešli na našem štědrém dni a mohou své zážitky, postřehy a osobní fotografie rozdávat mezi ostatními na firmě a podělit se tak i s těmi, kteří nebyli přítomni o své pocity.

Jak z uvedených fotografií je patrné vánoce se u nás slaví jako doma – pouze je rozdíl v počtu strávníků u štědrovečerní večeře, kde se vedle dětí sejdou i pracovníci domova a hosté – někteří dárci. Letošní štědrý večer se slavil 21.prosince, aby se jej mohli zúčastnit i ti, co pojedou na vánoční prázdniny do svých rodin.

Náš velký dík patří Petře Vojnarové z GOOD Agenci,s.r.o z Hluboké nad Vltavou, která zajišťovala dárky v obchodním centru Globus České Budějovice, panu Davidovi Rypalovi z OKIN Group, který od listopadu telefonoval a jednal, zajišťoval … pani Kohelové, která umožnila pořídit dětem stolní kopanou…..
Díky Vám všem a Ježíškovi, který byl doopravdy štědrý….

                                                                                   PhDr.Mgr.Jiří Pán, ředitel

 
Hledat
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky