Co následovalo po MISS DD 2010 - Dětský domov Volyně

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie > Fotogalerie do roku 2010

V sobotu 15. května proběhl v Kulturním domě ve Strakonicích již XI. ročník soutěže dívek z dětských domovů - MISS DD 2010.

Ze 14 finalistek, které se do soutěže probojovalo ze 7. krajů ČR se nejlépe vedlo Adélce GLATZOVÉ z DD v Havířově, která se stala MISS – DD 2010, I. vícemiss získala dívka z DD Senožaty Michala JAKUBČÍKOVÁ, titul II. vícemiss putoval do DD Jablonné pod Ještědí spolu s Denisou ADAMOVOU.
Titul MISS Sympatie získala dívka z pořádajícího DD ve Volyni Lucie JONÁŠOVÁ.
Vedle věcných cen si všechny účastnice odnesly nejen mnoho krásných zážitků, ale též poukazy na některé společné akce.
Čtveřice těch nej..MISS - DD,I. vícemiss, II. vícemiss a miss sympatie ve dnech 4. – 6. června pobývala v rekreačním zařízení AČR v Bedřichově díky péči a pomoci NGŠ AČR generála Picka, který nad akcí převzal záštitu a pobyt děvčatům zajistil. Děvčata poznala nejen krásy zařízení a jeho možnosti pro vyžití,ale i sportovní středisko Špindlerův Mlýn a absolvovala i turistickou trasu v délce 11 km ze Špindlerovky přes Ptačí kameny, Brádlerovy boudy zpět na Špindlerovku.

Dne 22. 6. se sešlo 9 finalistek( ke čtyřem uvedeným se připojila A.Cinklová z Boršova, E.Panochová z Kašperský Hor,Nela Šimková z Fulneku,Silvie Kulinová z Nového Strašecí a Kristýna Krajčíková ze Staňkova) na DM SOŠ pro Evropskou administrativu v Praze, aby zde přespaly a následný den pak díky pochopení Českých drah a.s. mohly navštívit nejen prostory prezidentského salonku na Hlavním nádraží v Praze, být fotografovány před Pendolinem, ale též se v tomto novém vlaku svézt až do Olomouce.

To však nebylo všechno, co na finalistky soutěže MISS DD čekalo.
Z Olomouce byla děvčata převezena do Brna na letiště a tam se realizovala neopakovatelná adrenalinová událost – společnost Blue Sky Service pro ně připravila let v helikoptéře nad Brnem a následně pak jízdu na čtyřkolkách.

Ve večerních hodinách se pak výprava finalistek rozdělila - část výpravy se vrátila zpět do svých domovů a čtveřice nejlepších pokračovala v Brně v dalších aktivitách.
Od společnosti „Nová roba“ získala děvčata šaty šité na míru a na oplátku pak v arboretu VŠ Lesnické Brno nafotila řadu exklusivních fotek pro reklamní katalog společnosti. Navštívila neopakovatelná místa podzemních jeskyní Macocha, zajezdila si na motokárách, shlédla divadelní představení ,… to vše připravila společnost SILMOS s.r.o.Brno.
Po třech dnech prožitých v Brně se děvčatům nechtělo jet do svých domovů.

Nejkrásnější dívka soutěže – Adélka Glatzová měla pak dva dny na odpočinek a následovala poslední akce – let do Paříže a její prohlídka s odborným doprovodem, který jí věnovala společnost ČSA.
Nelze hodnotit co bylo pro kterou z dívek to nejnejkrásnější, nejzajímavější,nejvíc přitažlivé – každá akce – aktivita oslovila nějak, ale všechny zanechaly mnoho krásných a neopakovatelných vzpomínek na činnost a na lidi, kteří ji připravovali, neboť všichni byli při akcích přítomni.
Slovy snad nelze vyjádřit obdiv nad vším, co jednotlivé společnosti,partneři a sponzoři děvčatům připravili,od parfémů, šperků počínaje až po let do zahraničí konče.
Za organizátory XI. ročníku soutěže bych chtěl všem jmenovaným i nejmenovaným jednotlivcům, společnostem, partnerům a pomocníkům z řad lidí, kteří akce zajišťovali za všechna děvčata poděkovat a popřát jim všem hodně zdraví, pohody a ať se jim v jejich práci daří a mají úspěchy.

 
Hledat
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky